FAQ

1.Proč Dobré Ráno Pro Obchod?
Protože každý z nás potřebuje:

2. Mám se něčeho obávat?
Ne, nemusíte mít z ničeho strach. Jako host se můžete setkání zúčastnit 2x, a to bez jakýchkoliv závazků a podmínek. Zaplatíte jen servis spojený se snídaní, tj. snídaně a pronájem prostor. Toto setkání je pro Vás pouze informativní a svou firmu představit můžete a nemusíte. Každý host získává seznam účastníků s oborem jejich činnosti a kontaktem (telefon a e-mail).

3. Jak probíhá setkání?
Pracovní část trvá 90 minut. Účastní se 15-20 pravidelných členů a 5-10 nových hostů. Každý účastník má prostor 60-90 vteřin pro představení své firmy, upřesnění koho přesně hledá (představení směřuje nejen k účastníkům, ale také k jejich obchodním partnerům) a nabídnutí 1-2 partnerských příležitostí. Získáte nové kontakty s osobním doporučením a referencí.
Setkání je rozděleno do více bloků, kdy se v každém bloku představí max. 2-3 firmy. Následuje cca 5 minut pro dovysvětlení (podrobnosti o oboru). A opět následuje představení firem a dovysvětlení.

4. Jak se na setkání připravit a co si vzít s sebou?
Máte 1 až 1,5 minuty pro své představení a možnost zaujmout své potenciální obchodní partnery. Zaměřte se tedy na své priority, specializace a výhody, v čem jste nejlepší, speciální akce a slevy. Upřesněte si, koho hledáte a získejte doporučení a ujistěte se, zda můžete udělat obchod. Doporučujeme přinést si vizitky, podklady a reklamní materiály (max. 30 ks).

5. Budu mít na setkání ve svém pracovním vytížení čas?
Určitě ano. Scházíme se jednou za 14 dní a začínáme brzy ráno tak, aby to nenarušilo Váš nabitý pracovní program.

6. Proč se stát členem našeho klubu a jaké jsou výhody?
Nejdříve je důležité se poznat, porozumět podnikání a získat důvěru. Každý aktivní člen získá exkluzivitu na obor. Klub je předpoklad pro serióznost a důvěryhodnost. Členství v klubu může být na firmu a zástupci společnosti se mohou střídat.
Členstvím získáte databázi kontaktů, prezentací, poptávek a nabídek, partnerské příležitosti, podklady pro snídaně – manuál, inspirace, pozvánku pro zákazníka.
Vše směřuje k vytvoření sítě podnikatelských klubů v ČR, v Evropě a možná po celém světě. Podnikatelé se budou scházet osobně s podporou internetu. Zajistíme pravidelná setkávání několika klubů a nakonec všech členů dohromady.
Pomůžeme Vám zvýšit svůj zisk, snížit náklady, zlepšit vztahy, oslovit a najít nového obchodního partnera, zaměstnance. Ušetříte za reklamu (barterový obchod=výměna výhod). Pomůže Vám při začínajícím podnikání – oslovit speciální cílovou skupinu, nebo doporučení v novém městě, atd.

7. Proč bude členství v klubu pomáhat a zlepšovat Vaše vztahy se zákazníky?
Každý úspěšný podnikatel hledá nové cesty a možnosti jak podpořit úspěch, jak vylepšit vyjednávací pozici při jednání a jak zlepšit vztahy s V. I. P. zákazníky. Cílem každého podnikání je vytvořit seriózní, důvěryhodné a dlouhodobé vztahy. Pozváním obchodního partnera získáte lepší image a respekt.
Člen může na každou snídani pozvat 1-2 hosty. Každý host může získat nový obchod, určitě získá nové kontakty, prostor pro výměnu zkušeností a neformální diskusi.

8. Co ještě získáte?
Vše je o Vaší aktivitě. Získáte prostor pro krátké představení sebe a své firmy a následný prostor pro dotazy, vysvětlení detailů, možnost vyměnit si vizitky a domluvit samostatnou schůzku. Dostanete možnost stát se členem klubu úspěšných podnikatelů a setkáte se s členy klubu, kteří jsou seriózní, důvěryhodní a hledají dlouhodobé vztahy. Máte možnost nabídnout i získat několik desítek nabídek ke spolupráci. Zlepšíte si vztahy a vyjednávací pozice díky pozvání svých zákazníků a obchodních partnerů, pro své zaměstnance získáte osobní doporučení, slevy a další výhody.

9. Kdo se může stát členem klubu?
Členem klubu se může stát osoba fyzická, právnická nebo osoba samostatně výdělečně činná. Na snídani se setkávají majitelé, jednatelé, manažeři, obchodní zástupci, zástupci sdružení a organizací a hosté účastníků (jejich obchodní partneři). Účastnit se mohou i zástupci účastníků.

10. Jaké jsou podmínky účasti?

  • Jako host za 1. snídani zaplatíte 200,- Kč
  • Jako host za 2. snídani zaplatíte 400,- Kč
  • Každý host (účastník) získá prostor pro představení firmy, seznam účastníků a kontakty.
    Člen nemá žádné další poplatky, má právo pozvat hosty, má prezentaci na internetu, kontakty na všechny členy klubu, rezervaci na všechny akce, pravidelný newsletter, obchodní a administrativní podporu, atd.


    Ke stažení

    Webdesign: Qwerton Formica