kontaktní formulář

O podnikatelské snídani


Podnikatelské snídaně „Dobré ráno pro obchod“ (DRPO) jsou cíleny k podpoře malého a středního podnikání. Setkání podnikatelů, manažerů a obchodních zástupců bylo založeno v srpnu roku 2010 a od prosince 2010 vystupuje jako síť společensko-obchodních klubů.

Klub se schází u snídaně pravidelně jednou za 14 dní, vždy na stejném místě a ve stejný čas. Podnikatelé zde mají možnost představit svou společnost, služby, produkty, zdůraznit své výhody a přidanou hodnotu. Tato příležitost umožňuje získat nebo předat nové kontakty, reference a zkušenosti.

Na snídani se setkávají lidé z různých oborů na obdobných pozicích. Tím vzniká zajímavé prostředí a fórum obchodních příležitostí. Každý pravidelný účastník setkání může pozvat své obchodními partnery, tím zlepšit svou image a získat stabilnější pozici pro jednání.

Každých 14 dní se setkává 15-20 pravidelných členů a 5-10 nových hostů. Každý úspěšný obchodník může mít asi 200 kontaktů s osobním doporučením. Dobré ráno pro obchod Vám pomůže vytvořit databázi o velikosti 4.000-5.000 kontaktů. Pro každého člena bychom rádi zajistili úspěšnost 1 % z celkového potenciálu a 10 % z vlastních kontaktů. Výsledkem pro Vás poté bude 40-50 nových obchodů ročně a 20 nových obchodů každý rok pro Vaše obchodní partnery.

Setkání podnikatelů je ideální příležitost rozšířit vlastní portfolio péče o V. I. P. zákazníky. Určitě je lepší pozvat obchodního partnera na setkání podnikatelů, umožnit získat nový obchod, nové kontakty a prostor pro výměnu zkušeností a diskusi než přání k výročí.

Naší velkou ambicí je propojit úspěšné podnikatele nejen v ČR, ale také v Evropě a po celém světě a pomoci jim vytvořit dlouhodobé vztahy se zárukou kvality jednání a doporučení.

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Proč přijít na podnikatelskou snídani

1. Co to znamená, když máte zájem?
Jste obchodník tělem i duší a hledáte nové cesty a způsoby rozvoje. Chápete význam vytváření sítí kontaktů, vztahů. Nikdy nevíte, kdo koho zná a na setkání podnikatelů máte možnost získat užitečná doporučení a reference. Hledáte seriózní, důvěryhodné a dlouhodobé vztahy. Víte, že osobní kontakt je nejdůležitější.

2. Proč nemusíte mít strach?
Pro hosty je účast nezávazná a informativní. Zaplatíte jen servis spojený se snídaní (snídaně a pronájem). Můžete a nemusíte představit svou firmu. Získáte seznam účastníků (obor, jméno zástupce, firma, telefon a e-mail).

3. Je to pro mě? Je to pro každého, protože každý z nás potřebuje:

4. Na to nemám čas! Čas nemáme nikdo, čas si děláme.
Začínáme brzy ráno tak, aby to nenarušilo Váš pracovní program. Členství je možné registrovat na firmu. Účastnit se mohou zástupci nebo hosté. Jako host si to můžete 2x vyzkoušet bez závazků a podmínek.

5. Návrhy a příklady spolupráce - více hlav, více ví.

6. Co můžeme udělat MY pro Vás?
Zajistíme Vám setkání s lidmi, se kterými se pravděpodobně normálně nesetkáte. Budete mít prostor pro osobní představení a seznámení. Získáte reference a osobní doporučení.

7. Co můžete udělat VY pro nás?
Každý účastník přináší zajímavý obchod a kontakty s osobním doporučením, zkušenostmi, dává osobní doporučení a reference. Budete přínosem do diskuse.

8. Co získám, když přijdu? Vše je o aktivitě.

9. Jak mi to může pomoci? Nejdůležitější jsou lidé a vztahy.

Pomáháme začínajícím podnikatelům například při vstupu do nového města, kdy potřebují konkrétní doporučení. Když hledáte zaměstnance, partnera nebo zaměstnání. Pomoc při oslovení napřímo určité cílové skupiny, určitého oboru. Oslovit databázi zákazníků, obchodních partnerů nebo zaměstnanců.

10. Jaké jsou podmínky účasti?
Podmínkou účasti je ochota a schopnost spolupracovat. Pro přihlášení je nutné vyplnit firemní dotazník a schválení manažera setkání

Každý host (účastník) získá prostor pro představení firmy, seznam účastníků a kontakty.
Člen nemá žádné další poplatky, má právo pozvat hosty, má prezentaci na internetu, kontakty na všechny členy klubu, rezervaci na všechny akce, pravidelný newsletter, obchodní a administrativní podporu, atd.

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Proč se stát členem klubu Dobré ráno pro obchod?

A. Získáte zásadní výhody
Každý člen má rezervaci místa a exklusivitu oboru. Neplatí žádné další náklady. Členství je na firmu a účastnit se mohou různí zástupci firmy. Člen má právo pravidelně zvát hosty, své obchodní partnery. Získáte přístup k prezentaci členů s kontaktními údaji. Právo účastnit se dalších společných akcí svého klubu, akcí pro několik klubů nebo všech klubů. Připravujeme Den P – den příležitosti. Nabídka zhodnocení Vašich kontaktů, zkušeností i peněz.
Být členem klubu Dobré ráno pro obchod bude značka a záruka kvality.

B. Budujeme sítě podnikatelských klubů v ČR, Evropě a možná po celém světě
Některý host se jen zastaví a už nepřijde. Některý host zůstane, protože je chytrý. Chce navázat seriózní, důvěryhodné a dlouhodobé vztahy. Jde nám o vytváření sítí kontaktů založených na serióznosti, dlouhodobosti a důvěryhodnosti. Využití osobního doporučení a reference. Základ je osobní kontakt s podporou internetu.
Schopní lidé, spojte se.

C. Vážíme si spolupráce na úrovni
Nikdo nic neprodává, snídaně je neformální prostředí. Cílem je navzájem se poznat, pochopit, důvěřovat a začít spolupracovat (doporučovat). Každý platící člen má zásadní motivaci pro pravidelnou účast, aktivní spolupráci a závazek kvality. Podmínkou účasti je ochota spolupracovat. Například při oslovení cílové skupiny, určitého oboru nebo při vstupu do nového města. Při hledání partnera, zaměstnance nebo práce. Předpokladem účasti může být například 200 vlastních kontaktů s osobním doporučením. Při účasti 20 obchodníků je cílová skupina větší než 4.000 kontaktů s referencí.
Serióznost, důvěryhodnost a dlouhodobost je základem všeho.

D. Máme unikátní prostředí
Pro podnikatele, jednatele, manažery, obchodní zástupce, zástupce organizací a sdružení. Každý aktivní účastník získá exklusivitu na obor. Prostor pro představení a dovysvětlení. Vysvětlit detaily, vyměnit si vizitky a domluvit schůzku 1 na 1. Příležitost osobně poznat partnery. Získat referenci, osobní doporučení. Prostor pro výměnu zkušeností a pro diskusi.
Program podpory malého a středního podnikání.

E. Snažíme se pravidelně zvyšovat zisk
Cílem setkání jsou nové obchody a zákazníci, nové kontakty a výměna zkušeností. Prostor pro vlastní představení, partnerskou příležitost a splnit slib: „Já se Vám zeptám“.
Kdo hledá, ten najde.

F. Snažíme se pravidelně snižovat náklady
Výměna zkušeností a nezávazná diskuse. Porovnání nabídek. Využijte osobního kontaktu a získejte nebo nabídněte například slevy a akční nabídky. Cílená a konkrétní reklama. Můžete vyměnit databáze a oslovit zákazníky, zaměstnance nebo obchodní partnery s osobním doporučením. Nabídněte, najděte volné kapacity nebo vedlejší příjmy a provize.
Hlídat náklady je základ každého podnikání.

G. Péče o vlastní zákazníky a obchodní partnery je pro nás priorita
Jak zlepšujete vztahy, zhodnocujete kontakty? Jak se staráte o zákazníky, o V. I. P. obchodní partnery? Jaké je Vaše portfolio služeb? Pohlednice, kalendář a vánoční večírek nebo dárek? S pozváním na snídani si určitě zlepšíte image, vztahy a vyjednávací pozici. Zákazník získá nové kontakty, vymění si zkušenosti a může získat nového zákazníka.
Spokojený klient = věrný klient.

Setkání podnikatelů Dobré ráno pro obchod

1. Jak to probíhá? Tak, abychom nenarušili Váš pracovní den a zajistili maximum.

2. Jak se připravit na vlastní představení

3. Co je důležité z představení účastníků?

4. Co znamená termín DOVYSVĚTLENÍ. Prostor pro dotazy.

5. Doporučené otevřené otázky

Webdesign: Qwerton Formica